اخبار اخبار

«بازگشت

اطلاعیه کتابخانه مرکزی دانشگاه در خصوص ارائه خدمات به دانشجویان به صورت غیر حضوری( مجازی)

با توجه به وضعیت هشدار شیوع بیماری کرونا، کتابخانه مرکزی دانشگاه تمهیداتی را جهت جلوگیری از مراجعه حضوری دانشجویان به شرح ذیل اتخاذ نموده است.

  • ارسال کتب مورد نیاز دانشجویان از طریق پست: دانشجویان محترم می توانند با مراجعه به پورتال کتابخانه مرکزی به آدرس http://lib.sut.ac.irکتابهای مورد نیاز خود را جستجو و مشخصات آن را به همراه اسکن کارت دانشجویی به ایمیل Library@sut.ac.irارسال نمایند و در صورت موجود بودن، کتاب به آدرس اعلامی دانشجو ارسال خواهد شد.
  • امکان تمدید کتب امانتی برای دانشجویان از طریق پورتال کتابخانه مرکزی و همچنین از طریق تماس تلفنی  با میز امانت به شماره تلفن: 04133459182  
  • تامین منابع اطلاعاتی مورد نیاز دانشجویان (مقاله، کنفرانس و E-Books) با ثبت درخواست از طریق ایمیل library@sut.ac.ir
  • امکان دسترسی  دانشجویان تحصیلات تکمیلی به  پایگاههای اطلاعاتی آنلاین:

دانشجویان تحصیلات در صورت داشتن ایمیل دانشگاهی با عضویت در سایت  http://www.semanta.ir و سپس  ورود با نام کاربری و کلمه عبور می توانند از  طریق لینک دسترسی های مستقیم به 30 پایگاه اطلاعاتی آنلاین دسترسی داشته باشند.

  • دانشجویان تحصبلات تکمیلی برای امضاء فرم سمینار (شرکت در کارگاه آموزشی) و همچنین تایید پروپوزال می توانند فرمهای مذکور را به دفاتر دانشکده ارسال کنند تا بصورت یکجا توسط کتابخانه مرکزی مورد بررسی و تایید قرار گیرند.
نظر
لینک مطلب :